Nackamoderaternas styrelse

Eivor Örenmark

Ordförande samt kontaktansvarig för Moderata kvinnor

eivor.orenmark@nacka.se

Helene Skantze

Vice ordförande samt kontaktansvarig för Moderata seniorer

helene.skantze@nacka.se

Richard Wendt

Ledamot samt ansvarig för aktivitetsgruppen

richard.wendt@nacka.se

Bo Bergkvist

Ledamot samt vice ansvarig för aktivitetsgruppen

bo.bergkvist@nacka.se

Oliver Rykatkin

Ledamot samt ansvarig för medlems- och värvningsgruppen 

oliver.rykatkin@nacka.se

Lena Gatenborg Mohns

Ledamot samt vice ansvarig medlems- och värvningsgruppen

lena.gatenborg@nacka.se

Per Norling

Ledamot samt utbildningsansvarig

per.norling@nacka.se

Robin Irberger

Ordförande för Moderata ungdomsförbundet i Nacka 

robin.irberger@moderaterna.se

Vi använder cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att surfa vidare på sajten så godkänner du användandet av cookies.  Läs mer